7.8.2023

Kvůli každému komárovi do nemocnice nemusíte, vysvětlují odborníci v dalším díle Prokopni to

Druhá polovina letních prázdnin je tu a s ní další díl pořadu Prokopni to věnovaný první pomoci. Tentokrát se v něm naši odborníci věnují takovým stavům a úrazům, které lidé dokáží vyřešit sami doma. Prokop lékař a Prokop záchranář divákům vysvětlí jak postupovat při odřeninách, úžehu či úpalu, jak řešit bodnutí hmyzem nebo zastavit krvácení z nosu.

Cílem pořadu je společně s Prokopem a Prokopem prokopnout strach a obavy z poskytování první pomoci či z návštěvy nemocnice. V hlavních rolích se představují MUDr. Prokop Seif, lékař Anesteziologicko-resuscitačního oddělení Nemocnice Most, a Bc. Prokop Voleník, záchranář a tiskový mluvčí Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje.

 

Zdroj: info@kzcr.eu

Prokop Voleník (vlevo) a Prokop Seif

Prokop Voleník (vlevo) a Prokop Seif

Jedenáctý díl pořadu Prokopni to


1.8.2023

Stou úspěšnou operaci páteře s pomocí robota mají za sebou specialisté z neurochirurgické kliniky v ústecké Masarykově nemocnici

Stou operaci páteře s pomocí robotického systému Excelsius mají za sebou specialisté z Neurochirurgické kliniky Fakulty zdravotnických studí Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem (FZS UJEP) a Krajské zdravotní, a.s. Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o.z. (KZ MNUL). Úspěšně odoperovaným pacientem byl 62letý muž s degenerativním onemocněním páteře, které mu způsobilo skluz obratlů. Ty museli chirurgové vrátit na správné místo a stabilizovat je pomocí titanového instrumentária.

„Na monitoru jsme zadali, kde šrouby chceme mít, a robot přesně spočítal trajektorii. Původně se takové operace prováděly pod kontrolou rentgenu. Dalším stupněm bylo peroperační CT vyšetření, natažení dat a navádění pomocí navigace. Tyto zkušenosti s navigací máme již osm let, a proto dalším logickým krokem byla robotická technologie, která na tu navigační navazuje. Při používání navigace operatér sice vidí operační pole v rozměru 3D, ale musí signál poslat do očí, do mozku a pak do ruky, aby šroub, podle toho, co chirurg vidí, a na základě zkušeností, správně zavedl. Dnes si na monitoru určujeme, kde šroub chceme mít, v jakém má být sklonu, jak dlouhý a jak široký. Robot určí trajektorii a instrumentárium zavede. Chirurg jen kontroluje, zda je to skutečně tam, jak zadal,“ vysvětluje přednosta neurochirurgické kliniky v ústecké Masarykově nemocnici prof. MUDr. Martin Sameš, CSc.

Podle MUDr. Martina Bolchy jde v současnosti o nejpřesnější metodu zavádění šroubů, jak zdejší tým jednoznačně prokázal. Na ústecké neurochirurgické klinice ji používají od začátku roku 2021.

„Jsem velmi rád, že se nám podařilo tuto technologii do naší nemocnice pořídit, a dá se říct, že jsme stimulací pro další rozvoj spinální chirurgie v České republice. Jsem přesvědčen, že další pracoviště nás budou následovat, protože přesnost je nejlepší a výsledek je přesvědčivý,“ dodává doc. MUDr. Petr Vachata, Ph.D., MBA.

„Týmu profesora Sameše blahopřeji k první stovce úspěšně robotem odoperovaných pacientů. Je jen dalším důkazem špičkové úrovně kliniky, která se svými výsledky dlouhodobě řadí k nejlepším neurochirurgickým pracovištím nejen v České republice, ale i v Evropě,“ uvedl MUDr. Petr Malý, MBA, generální ředitel KZ.

„Operace proběhla hladce, bez komplikací. Pacient měl zúžený páteřní kanál, a navíc nestabilní obratle, které bylo potřeba sešroubovat. Po operaci následuje čtyř až pětidenní rehabilitace na našem oddělení. Pokud bude potřeba, přeložíme ho na rehabilitační lůžka. Jestliže bude samostatně mobilní, pacienta přeložíme do domácí péče,“ informoval bezprostředně po výkonu na sále MUDr. Jan Lodin, lékař Neurochirurgické kliniky FZS UJEP a KZ MNUL.

Soubor stovky dosud pomocí robotického systému Excelsius operovaných pacientů tvoří především pacienti s degenerativním onemocněním bederní páteře z opotřebování. Nejčastěji, u pětaosmdesáti pacientů, šlo o skluzy obratlů, které bylo potřeba sešroubovat. Následně jsou v té stovce ti, kteří potřebovali stabilizovat bederní či hrudní páteř kvůli nádorovému procesu, a dále traumatičtí pacienti, kteří měli páteř zlomenou a opět ji bylo potřeba stabilizovat. Menší soubor tvořili nemocní s artrózou tzv. SI skloubení, což je místo, kde se setkává páteř a pánev. Robotická operativa je pilotní metodou, která se provádí v České republice jen na Neurochirurgické klinice FZS UJEP a KZ MNUL a v Ústřední vojenské nemocnici v Praze.

Na video ze 100. operace páteře s pomocí robota se můžete podívat na našem YouTube kanálu: https://youtu.be/yJAgGJK6t4E

Zdroj: info@kzcr.eu


Stou operaci páteře s pomocí robotického systému Excelsius v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem podstoupil 62letý pacient.

Stou operaci páteře s pomocí robotického systému Excelsius v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem podstoupil 62letý pacient.

100. operace bederní páteře pomocí robota


31.7.2023

Resuscitace zachraňuje životy. Naučit se ji může každý, ukazuje desátý díl Prokopni to

Jak správně poskytovat laickou první pomoc? Jaký je ideální poměr kompresí hrudníku a umělého dýchání? Která skladba může při resuscitaci pomoci? To a mnohem více se dozví diváci v desátém díle pořadu Prokopni to. Prokopové v něm vysvětlí a názorně ukáží jak resuscitovat člověka, který nedýchá, jak pomoci tonoucímu či jak co nejlépe přistupovat k resuscitaci dětí.

Cílem pořadu je společně s Prokopem a Prokopem prokopnout strach a obavy z poskytování první pomoci či z návštěvy nemocnice. V hlavních rolích se představují MUDr. Prokop Seif, lékař Anesteziologicko-resuscitačního oddělení Nemocnice Most, a Bc. Prokop Voleník, záchranář a tiskový mluvčí Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje.


Zdroj: info@kzcr.eu

Prokop Seif (vpravo) a Prokop Voleník

Prokop Seif (vpravo) a Prokop Voleník

Desátý díl pořadu Prokopni to


27.7.2023

Technologické vybavení Krajské zdravotní umožňuje rozsáhlé operace bez nutnosti podání krevních derivátů

Díky špičkovým technologiím a vybavení, kterými disponuje Krajská zdravotní, a.s. (KZ), dokáží její lékařští specialisté operovat nejmodernějšími postupy sledujícími aktuální světové trendy. Příkladem efektivního zavádění těchto moderních postupů v operativě kloubních náhrad je Ortopedická klinika Fakulty zdravotnických studií Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem a KZ – Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o.z. (MNUL). Ve spolupráci s Kardiochirurgickým oddělením MNUL provedl přednosta kliniky MUDr. Tomáš Novotný, Ph.D., MBA, rozsáhlou operaci na poškozené endoprotéze kolenního kloubu. Díky technologiím KZ to bylo možné i bez nutnosti použití krevních derivátů.

„Setkáváme se stále častěji s požadavky některých skupin pacientů, kteří si za žádných okolností nepřejí podání krevních derivátů. Je to jev celosvětový a Česká republika v tomto ohledu není výjimkou. Tito pacienti jsou na mnoha místech odmítáni. Je pochopitelné, že provádění operací za těchto nestandardních podmínek může být pro řadu kolegů nepřijatelné. Logicky se však musí nakonec nalézt pracoviště, které zdravotní problém pacienta vyřeší. Tým naší kliniky, jakožto největšího ortopedického pracoviště Ústeckého kraje, je na tyto nestandardní situace trénován a spolu se špičkovými technologickými a personálními možnostmi KZ je může velmi efektivně řešit. Kromě technologií 3D tisku, počítačové navigace či implantátů upravovaných na míru pacienta dokážeme nyní lépe operovat i stavy, kdy není možné podat krevní transfuze,“ popisuje situaci přednosta kliniky Tomáš Novotný.

V tomto konkrétním případě bylo při rozsáhlé operaci, provedené na Ortopedické klinice MNUL jejím přednostou, použito speciální zařízení kardiochirurgického oddělení, které se nazývá Cell Saver. Tento přístroj dokáže do určité míry hradit krevní ztrátu, která vznikne například při rozsáhlé ortopedické operaci, kde nelze větším krevním ztrátám reálně zabránit. To umožňuje v rámci KZ odoperovat i ty nejsložitější případy, a to i v situaci, kdy jim nemohou být podány krevní deriváty, což by za normálních okolností operaci zcela vylučovalo. „Díky vynikající spolupráci s kolegy z kardiochirurgického oddělení a kliniky anesteziologie, perioperační a intenzivní medicíny jsou pak takové moderní postupy možné,“ shrnuje přednosta Novotný.

„Se založením Kardiochirurgického oddělení v MNUL byl pořízen přístroj Cell Saver, který umožňuje záchranu pacientovy vlastní krve a její navrácení zpět do krevního oběhu. Přístroj obsluhují naši speciálně vyškolení perfuziologové,“ vysvětluje primář kardiochirurgie MUDr. Miroslav Kolesár. Přístroj Cell Saver i s perfuziologem je v případě potřeby k dispozici v Masarykově nemocnici všem operačním oborům.

 

Video je možné zhlédnout zde: https://www.youtube.com/watch?v=yyIDHW9iG8g

    

Zdroj: info@kzcr.cz
Ortopedická operace v ústecké Masarykově nemocnici s využitím přístroje Cell Saver

Ortopedická operace v ústecké Masarykově nemocnici s využitím přístroje Cell Saver

Ortopedická operace v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem s využitím přístroje Cell Saver


24.7.2023

Prokopové v devátém díle svého pořadu ukáží téměř univerzální postup při poskytování první pomoci

Pořad Prokopni to tentokrát přivedl jeho protagonisty k Jezeru Most. V teplých letních dnech ideální místo pro pokračování minisérie o první pomoci. V devátém díle pořadu Prokop lékař a Prokop záchranář upozorní na situace, které mohou v létě při sportování a u vody nastat. „Ukážeme univerzální návod, jak poskytnout téměř jakoukoli první pomoc,“ nabízejí řešení. Je to jednoduché, jak uvidíte v Prokopni to.

Cílem pořadu je společně s Prokopem a Prokopem prokopnout strach a obavy z poskytování první pomoci či z návštěvy nemocnice. V hlavních rolích se představují MUDr. Prokop Seif, lékař Anesteziologicko-resuscitačního oddělení Nemocnice Most, a Bc. Prokop Voleník, záchranář a tiskový mluvčí Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje.

 

Devátý díl pořadu Prokopni to můžete zhlédnout zde: https://youtu.be/StiMJXVeyfo


Zdroj: info@kzcr.eu

Zleva Prokop Seif a Prokop Voleník

Zleva Prokop Seif a Prokop Voleník

Devátý díl pořadu Prokopni to


19.7.2023

Bufetové snídaně nově připravují pro maminky v porodnici litoměřické nemocnice

Bufetové snídaně mají od 17. července nově k dispozici maminky po porodu v nemocnici Krajské zdravotní, a.s. (KZ), v Litoměřicích. Projekt snídaní prostřednictvím nutričních týmů realizuje KZ na gynekologicko-porodnických odděleních svých nemocnic postupně od loňského roku. Možnost snídaně formou bufetu pro maminky a další pacientky již zavedli v nemocnicích v Mostě, Děčíně a Chomutově. Výběrové snídaně mají v Teplicích a Ústí nad Labem.

„Zavedením bufetových snídaní v porodnici reagujeme na aktuální moderní trendy v nemocničním stravování. K dispozici je široká nabídka sýrů, jogurtů, ovoce a zeleniny, několik druhů čaje, melta, caro, kakao, džus, dostatek pečiva. Strava, která je chutná, výživná, ale zároveň lehká, s množstvím vitaminů, vlákniny, bílkovin a kvalitních složených cukrů, urychluje regeneraci organizmu po porodu a napomáhá tvorbě mateřského mléka. Věřím, že maminky novinku ocení,“ uvedla MUDr. Petra Hejtmánková, primářka Gynekologicko-porodnického oddělení Nemocnice Litoměřice, o.z.

„Snídaně formou bufetu je dalším benefitem pro naše rodičky na gynekologicko-porodnickém oddělení. Vím, že se na ně personál tohoto zdravotnického pracoviště velmi pečlivě připravoval, a o to víc mě těší, že se podařilo myšlenku převést do praxe. Děkuji všem, kdo se na realizaci tohoto projektu podíleli a podílejí – kolegům ze stravovacího provozu, nutriční terapeutce a zdravotnickému personálu na oddělení,“ řekl Ing. Vladimír Kestřánek, DiS., MBA, ředitel Krajské zdravotní, a.s. – Nemocnice Litoměřice, o.z.

Bufetové snídaně na litoměřickém oddělení nejsou jedinou novinkou. Pro maminky, které porodí v nemocnici v Litoměřicích, stejně jako v dalších porodnicích KZ, je připraven poukaz v hodnotě dva tisíce korun na nákup zboží pro novorozence a maminky v nemocničních lékárnách společnosti.

                  

Zdroj: info@kzcr.eu

 

Bufetová snídaně v porodnici litoměřické nemocnice

Bufetová snídaně v porodnici litoměřické nemocnice


13.7.2023

Nadační fond Krajské zdravotní připravil pro studenty zdravotnických oborů stipendijní program pro další rok

Stipendijní program Nadačního fondu Krajské zdravotní, a.s. (NF KZ), již řadu let podporuje formou finančního příspěvku určeného na úhradu nákladů spojených se studiem nejen studenty lékařských fakult, ale také studenty vybraných nelékařských oborů, kteří v budoucnu uzavřou dle smluvních stipendijních podmínek pracovní poměr s Krajskou zdravotní, a.s. (KZ). Pro akademický/školní rok 2023–2024 NF KZ připravil stipendijní program, který byl po schválení správní radou NF KZ vyhlášen předsedou správní rady NF KZ.

Stipendijní program NF KZ podpoří KZ i letošní rok, shodlo se na tom představenstvo společnosti. Členové představenstva souhlasili s podporou Stipendijního programu NF KZ pro akademický/školní rok 2023–2024 dle předložených dispozic v předpokládané výši 6,5 milionu Kč.

„Spolupráci se studenty lékařských fakult, ale také se studenty nelékařských oborů, považujeme za velmi důležitou. Chceme, aby u nás absolventi po ukončení studia začali pracovat. Proto se je snažíme motivovat právě i formou stipendijních programů,“ říká generální ředitel Krajské zdravotní, a.s., MUDr. Petr Malý, MBA.

Stipendium ze Stipendijního programu NF KZ může získat:

- student 6. ročníku vysokoškolského prezenčního studia v oboru lékař ve výši 150 000 Kč, pokud se současně zaváže pracovat v jednom z následujících oborů dle zdravotnického zařízení Krajské zdravotní, a.s.:

Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem – plicní, onkologické, anesteziologicko-resuscitační,

Nemocnice Děčín – interní, neurologické, rehabilitační,

Nemocnice Teplice – chirurgické, dětské a dorostové (pediatrie), rehabilitační,

Nemocnice Litoměřice – anesteziologicko-resuscitační, interní, chirurgické,

Nemocnice Most – gynekologicko-porodnické, otorhinolaryngologické, psychiatrické,

Nemocnice Chomutov – neurologické, kožní, chirurgické, interní,

Nemocnice Rumburk – anesteziologicko-resuscitační, interní, rehabilitační;

 

-  student 4. a vyššího ročníku vysokoškolského prezenčního studia v oboru lékař ve výši 100 000 Kč;

-  student 4. a vyššího ročníku vysokoškolského prezenčního studia v oboru farmaceut ve výši 100 000 Kč;

- student 1. ročníku vysokoškolského prezenčního studia nebo vyššího odborného prezenčního studia v oboru všeobecná sestra, radiologický asistent, zdravotnický záchranář ve výši 50 000 Kč;

- student 2. ročníku a vyššího ročníku vysokoškolského prezenčního studia nebo vyššího odborného prezenčního studia v oboru všeobecná sestra a radiologický asistent ve výši 100 000 Kč;

- student 2. a vyššího ročníku vysokoškolského prezenčního studia nebo vyššího odborného prezenčního studia v oboru zdravotnický záchranář, zdravotní laborant, dětská sestra a porodní asistentka ve výši 100 000 Kč;

- student 4. a vyššího ročníku vysokoškolského prezenčního studia nebo student 1. a vyššího magisterského navazujícího studia s předpokladem následného získání specializované způsobilosti ve zdravotnictví v oboru psycholog, logoped ve výši 100 000 Kč;

- student 3. a vyššího ročníku středoškolského prezenčního studia v oboru zdravotnický asistent – praktická sestra ve výši 50 000 Kč.

Rozsah poskytovaných stipendií je pro jednotlivé obory omezen.

Žádosti lze podávat v době od vyhlášení do 20. 10. 2023.

Další podmínky programu zájemci naleznou na: nf.kzcr.eu


Zdroj: info@kzcr.cz
10.7.2023

Resuscitace je jako pizza, vysvětlí Prokopové v osmém díle svého pořadu

Osmým dílem Prokopni to začíná minisérie o první pomoci. Její výuka se postupem let změnila, dnes je první pomoc jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, vysvětluje Prokop záchranář. „O první pomoci platí totéž, co o pizze – lepší nějaká než žádná,“ doplňuje Prokop lékař.  Jak tedy na to? Sledujte v Prokopni to.

Cílem pořadu je společně s Prokopem a Prokopem prokopnout strach a obavy z poskytování první pomoci či z návštěvy nemocnice. V hlavních rolích se představují MUDr. Prokop Seif, lékař Anesteziologicko-resuscitačního oddělení Nemocnice Most, a Prokop Voleník, DiS., záchranář a tiskový mluvčí Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje.


Osmý díl pořadu Prokopni to můžete zhlédnout zde: https://youtu.be/8mokotSDDQw

 

Zdroj: info@kzcr.eu

Prokop Voleník (vlevo) a Prokop Seif

Prokop Voleník (vlevo) a Prokop Seif

Osmý díl pořadu Prokopni to


7.7.2023

Krajská zdravotní uspořádala již podevatenácté odbornou konferenci Perinatologické dny Ústeckého kraje

Gynekologicko-porodnická klinika spolu s Neonatologickou klinikou Fakulty zdravotnických studií Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem (FZS UJEP) a Krajské zdravotní, a.s. – Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o.z., (MNUL) uspořádala odbornou konferenci 19. Perinatologické dny Ústeckého kraje. Akce proběhla 22. a 23. června 2023 v Hotelu & Restaurantu Větruše v Ústí nad Labem. Záštitu nad akcí převzala Česká gynekologická a porodnická společnost ČLS JEP a primátor statutárního města Ústí nad Labem PhDr. Ing. Petr Nedvědický.

Témata příspěvků zastupovala všechny zdravotnické obory, s nimiž se můžeme v perinatologii a neonatologii setkat. Přednášky byly po oba dny rozděleny do bloků. Odbornými garanty konference byli doc. MUDr. Tomáš Binder, CSc., z Gynekologicko-porodnické kliniky FZS UJEP a MNUL a MUDr. Patrik Hitka, Ph.D., přednosta Neonatologické kliniky FZS UJEP a MNUL. Dvojici odborných garantů doplnila pětice členů vědeckého a organizačního výboru.

Konference se tradičně zabývala hodnocením výsledků perinatologické a neonatologické péče v regionu za předchozí rok, tentokrát tedy za rok 2022. Účastníci si vyslechli například přednášku na téma péče o ženu s plodem v poloze koncem pánevním po 36. týdnu těhotenství, věnovali se managementu imunní trombocytopénie v těhotenství nebo kritickým bodům v léčbě extrémně nezralých novorozenců. Dalšími tématy odborné akce byla kupříkladu specifika ošetřovatelské péče o extrémně nezralé novorozence, transpozice velkých cév - úskalí prenatální diagnostiky a postnatální péče, či dětská fyzioterapie v Nemocnici Most.

Devatenáctého ročníku odborné konference se zúčastnilo na 150 zdravotníků. „Letošní konference ukázala, že porodnická oddělení v kraji drží vysokou úroveň porodnické a neonatologické péče. Znovu odhalila problémy, se kterými se v Ústeckém kraji musíme potýkat: vysoký podíl předčasných porodů a mrtvorozenost. Velmi nás ale potěšila vysoká úroveň jednotlivých příspěvků a pozitivní ohlas účastníků konference,“ zhodnotil perinatologické dny doc. MUDr. Tomáš Binder, CSc.

„Každé setkání porodníků s neonatology je užitečné. Poskytuje hlavně porodníkům nezbytnou zpětnou vazbu. Konferenci v tomto ohledu hodnotím tradičně jako úspěšnou,“ uvedl MUDr. Patrik Hitka, Ph.D.

„Obecně lze na základě předložených perinatologických ukazatelů a výsledků předložených jednotlivými porodnickými zařízeními v kraji konstatovat, že pokračuje trend snižování frekvence císařského řezu. Úkolem do budoucna bude udržet činnost a úroveň poskytované péče především v obou perinatologických centrech v Ústeckém kraji,“ doplnil přednosta Gynekologicko-porodnické kliniky FZS UJEP a MNUL MUDr. Marcel Vančo, Ph.D.

Neonatologie patří k oborům, v nichž Česká republika dosahuje jedny z nejlepších výsledků na světě. Lékařští specialisté jsou schopni zachraňovat děti s porodní hmotností i pod 500 gramů a z nejkritičtější nejnižší věkové skupiny velké procento úspěšně vrátit, vesměs bez většího hendikepu, do života. V České republice existuje 12 perinatologických center a z nich má společnost Krajská zdravotní dvě, v nemocnicích v Ústí nad Labem a v Mostě. Jde o centra vysoce specializované péče, prostřednictvím kterých zdravotníci poskytují komplexní péči o nejzávažnější stavy během těhotenství, porodu a šestinedělí, vyskytující se u matky, plodu či novorozence. Ústecké centrum má přesah do Libereckého kraje, mostecké na Lounsko a do Karlovarského kraje.


Zdroj: info@kzcr.eu

Perinatologické dny Ústeckého kraje

Perinatologické dny Ústeckého kraje


3.7.2023

V sedmém díle Prokopni to zavedou Prokopové diváky do nemocniční lékárny

Lékaři ani záchranáři se neobejdou bez léků a lékárníků. V sedmém díle pořadu Prokopni to proto Prokop lékař a Prokop záchranář navštívili Nemocniční lékárnu KZ, kde chtěli znát odpovědi odborníků na časté dotazy. Diváci tak zjistí co mít doma v lékárničce, co nezapomenout přibalit na dovolenou, proč bychom neměli preventivně užívat antibiotika či co s léky, které již nevyužijeme. Rady tentokrát nebudou rozdávat sami. Zašli si za Mgr. Olgou Mučicovou, která má na starost všechny nemocniční lékárny, které spadají pod Krajskou zdravotní. Je náměstkyní pro řízení lékárenské péče a o lécích a jejich přípravě toho ví opravdu hodně.

Cílem pořadu je společně s Prokopem a Prokopem prokopnout strach a obavy z poskytování první pomoci či z návštěvy nemocnice. V hlavních rolích se představují MUDr. Prokop Seif, lékař Anesteziologicko-resuscitačního oddělení Nemocnice Most, a Prokop Voleník, DiS., záchranář a tiskový mluvčí Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje.

 

Sedmý díl pořadu Prokopni to můžete zhlédnout zde: https://youtu.be/U0xvW-ZCky4


Zdroj: info@kzcr.eu
Zleva Prokop Seif, Olga Mučicová a Prokop Voleník

Zleva Prokop Seif, Olga Mučicová a Prokop Voleník

Sedmý díl pořadu Prokopni to


Krajská zdravotní, a.s. - Tiskové a komunikační oddělení

Tiskové a komunikační oddělení obstarává distribuci denního monitoringu tisku, zpracovávání tiskových zpráv a avíz konaných akcí pro média, spolupracuje se sdělovacími prostředky včetně zajištění spolupráce s natáčením odborných pořadů z oblasti zdravotnictví, pořádá tiskové konference a odborné semináře a organizuje PR aktivity v oblasti propagace Krajské zdravotní, a.s.

Kde nás najdete:

Krajská zdravotní, a.s. - Tiskové a komunikační oddělení, budova ředitelství R, 6. a 7. podlaží
Sociální péče 3316/12A, 400 11 Ústí nad Labem


Vedoucí Tiskového a komunikačního oddělení, tisková mluvčí KZ

Jana Mrákotová

Tel.:
+420 477 114 090
Mobil:
+420 721 927 133
Email:

Martin Klimeš

referent Tiskového a komunikačního oddělení

Tel.:
+420 477 114 101
Email:

Mgr. Ivo Chrástecký

referent Tiskového a komunikačního oddělení

Tel.:
+420 477 114 147
Email:

Tereza Komanová

referent Tiskového a komunikačního oddělení

Tel.:
+420 477 112 030
Email:

David Hlinka

referent Tiskového a komunikačního oddělení

Tel.:
+420 477 114 104
Email:
Prosím, čekejte