Důležité upozornění

Ve dnech 10. a 24. 7. 2024 bude LPS pro děti a dorost zajištěna v Roudnici n.L.

Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Litoměřice, o.z., upozorňuje, že v některých dnech letošního roku není dětská lékařská pohotovostní služba (LPS) v okrese Litoměřice zajištěna v centrální ordinaci dětské pohotovosti sídlící v Nemocnici Litoměřice, o.z., ale přímo v ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost

MUDr. Martiny Procházkové v Havlíčkově ulici č.p. 171 v Roudnici nad Labem.

Tato situace nastane ve dnech 10. a 24. 7. 2024.

V tento den bude centrální ordinace dětské pohotovosti v Nemocnici Litoměřice, o.z., UZAVŘENA. Důvodem je skutečnost, že někteří lékaři nechtějí svoji povinnost výkonu LPS plnit v centrální pohotovostní ordinaci v litoměřické nemocnici a preferují výkon této služby ve své ordinaci.

Mimo výše uvedené dny bude LPS pro děti a dorost zajištěna jako obvykle, tedy v centrální ordinaci dětské LPS sídlící v 1. nadzemním podlaží pavilonu B litoměřické nemocnice.

LPS je bez ohledu na místo výkonu zajišťována ve všední dny v době od 17.00 do 20.00 hodin a o víkendech a svátcích v době od 10.00 do 19.00 hodin.

Lékařská pohotovostní služba pro děti a dorost

Umístění: pavilon B, 1. podlaží
Způsob objednávání: Pacienti se mohou do ordinace LPS pro děti a dorost dostavit bez objednání.

Informace o pracovišti

Co se provádí:

• Lékař provede základní vyšetření a léčbu akutních onemocnění
  • Při vyšetření je nutné předložit kartičku zdravotní pojišťovny

Lékař

lékař dle rozpisu

Tel.:

Ordinační hodiny

Pondělí - Pátek      17,00 – 20,00 hod.
Víkendy a svátky   10,00 – 19,00 hod.